Tekirdağ’da, “Toprak Sağlığı ve İklim Değişimine Uyum” Konuşulacak

Tekirdağ’da, “Toprak Sağlığı ve İklim Değişimine Uyum” Konuşulacak

Tekirdağ Namık KEmal Üniversitesi Ziraat Fakültesi önderliğinde, Tekirdağ'ın tarımını ve toprağının geleceğini ilgilendiren çok önemli bir konferans düzenlenecek.

ABONE OL
28 Şubat 2024 20:35
Tekirdağ’da, “Toprak Sağlığı ve İklim Değişimine Uyum” Konuşulacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nin katkılarıyla, “Toprak Sağlığı ve İklim dEğişikliğine Uyum” konferansı gerçekleştirilecek.
5 Mart Salı Günü, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda düzenlenecek konferans, alanında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin yanı sıra Kırklareli, Konya, Bulgaristan ve ABD’den de alanında uzman profesörler katılacak.
Rektörlük Konferans Salonunda düzenlenecek konferansa, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden Prof. Dr. Halim Orta, Prof. Dr. Korkmaz Bellitürk, Prof. Dr. Metin Tuna, Tekirdağ Bağcılık Araştırma Müdürlüğünden Ziraat Yüksek Mühendisi Bekir Açıkbaş, Kırklareli Toprak Su Araştırma Enstitüsünden Dr. Mehmet Ali Gürbüz, Bağri Dağdaş oUluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsünden Ziraat Yüksek Mühendisi Rıfat Zafer Arısoy, Plovdiv Ziraat Üniversitesinden Assoc. Prof. Dr. Mariana Petkova, Plovdiv Ziraat Üniversitesinden Assoc. Prof. Dr. Zvezdomir Jelev ve Vermont Üniversitesinden Lindsey Ruhl, “Toprak Sağlığı ve İklim değişikliğine Uyum” hakkında katılımcılara bilgi verecek.
Konderans 5 Mart Salı Günü Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda Saat 10’da başlayacak.,

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.