TEKİRDAĞ İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜNDEN TEKİRDAĞ İLİ DAMIZLIK SIĞIR - Tarım ve TeknolojiTarım ve Teknoloji

TEKİRDAĞ İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜNDEN TEKİRDAĞ İLİ DAMIZLIK SIĞIR

Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürü Oktay ÖCAL Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’ni ziyaret etti.

Son Güncelleme :

20 Eylül 2021 - 16:50

152 views
TEKİRDAĞ İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜNDEN TEKİRDAĞ İLİ DAMIZLIK SIĞIR

Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürü Oktay ÖCAL ve beraberindeki İl Tarım Orman müdür yardımcısı Erhan YALÇIN, Hayvan Sağlığı Şube Müdürü Tolga ÖZKAN, Kırsal Kalkınma Şube Müdürü Gürkan TOKGÖZ ve Süleymanpaşa İlçe Tarım Müdürü Ufuk İŞCAN Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’ni 17.09.2021 tarihinde ziyaret etti.

YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ’NE ZİYARET

Gerçekleştirilen ziyarette Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Veteriner Hekim Ergin DURGUN, Yönetim ve Denetleme Kurulu üyeleri ile bir araya gelen Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürü Oktay ÖCAL ve beraberindeki heyet yapılan Genel Kurulda yeniden seçilerek güven tazeleyen Ergin DURGUN ve ekibine yeni dönemde başarılar diledi.

Ziyarette Tekirdağ’daki Büyükbaş Hayvancılığının durumuna dair bir süre sohbet edilerek sorunlar, sıkıntılar ve çözüm önerileri değerlendirilerek, Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nin faaliyetleri ve projelerine dair görüşmeler yapıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Veteriner Hekim Ergin DURGUN, Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürü Oktay ÖCAL ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.